KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188061

nr 1418 8061

Thomas Prytz

(1944-2020), Sverige

Blandteknik / collage, "Familjebubblan". Signerad. Blandteknik/collage, yttermått inklusive ram: 71x51 cm

Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.

Utrop:

500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 13 september 2021
kl 20:43:28

Thomas Prytz

Läs mer om Thomas Prytz